Kurumsal

Hakkımızda

1987’den bu güne aynı azim ve heyecan ile müvekkillerimiz için çalışıyoruz.
Tecrübe ve uzmanlığımızı yenilikçi ve dinamik yaklaşımımız ile destekleyerek hukukun her alanında danışmanlık ve uyuşmazlık çözümü konularında hizmet veriyoruz. Uzmanlık alanlarımızda sahip olduğumuz sektör tecrübesi sayesinde iş odaklı bakış açısı ile müvekkillerimizi destekliyor, yaratıcı çözümler sunuyoruz.

37 Yıllık Saygın Geçmiş
Kavasoğlu Hukuk Bürosu, Av. Ahmet Vedat Kavasoğlu ile Av. Muhsine Tülin Kavasoğlu tarafından 1987 yılında kurulmuştur. Senelere yayılan istikrarlı ve özverili çalışma büromuzu faaliyet gösterdiği alanlarda saygın bir noktaya getirmiştir. Kurulduğumuz günden bugüne prensip edindiğimiz idealist, kaliteli ve etik hizmet anlayışımız ve iş odaklı yaklaşım ile Türkiye genelinde yerli ve yabancı müvekkillere üst düzey avukatlık hizmeti sağlıyoruz.

Bilgi, Tecrübe, Yenilik
Büromuz kurumsal kültürünü “bilgi”, “tecrübe” ve “yenilik” kavramları üzerine oturtmuştur. Uzmanlık alanlarımızda sahip olduğumuz derinlemesine bilgi ve sektörel farkındalık müvekkillerimizin sorun ve ihtiyaçlarını anlamamızı sağlar. 37 yıllık kurumsal deneyimimiz, ekibimizin olası çözüm yollarını ve hukuki riskleri en doğru şekilde tespit ederek müvekkillerimizi yönlendirmesine olanak verir. Yenilikçi yaklaşımımız ise en güncel gelişme ve imkanları derinlemesine araştırmamızı, çoğu zaman yaratıcı çözümlerle müvekkillerimizin ihtiyaçlarına en uygun sonuca ulaşmamızı sağlar.

Büro olarak sektörel bilgi ve farkındalığa, müvekkillerimizin işini anlamaya özel önem atfederiz. Uzmanlık alanlarımızda sahip olduğumuz sektör bilgisi ve tecrübesinin müvekkillerimize geleneksel avukatlık hizmetlerinin ötesinde destek vermemize olanak sağladığının bilincindeyiz. Bu sebeple hukuki bilgi birikimimizin yanı sıra iş dünyasını ve faaliyet alanlarımıza giren sektörlerdeki gelişmeleri yakından izliyoruz.

Teorik bilgimizi her zaman üst seviyede tutmakla birlikte müvekkillerimize somut soruna ve duruma uygulanabilir, teorik olduğu kadar pragmatik ve gerçeğe adapte edilebilen çözümler sunma gayreti içerisindeyiz. Tecrübe ve uzmanlığımızı, değişken mevzuata ve gelişen teknolojilere ayak uydurarak, yenilikçilik prensibi ışığında sürekli güncelliyoruz.

Bilgi Yönetimi ve Mahremiyet
Büromuzun kurumsal hafızasını ve bilgi birikimini sistemli şekilde koruyarak geliştirmek ve müvekkillerimizin emanet ettiği mahrem bilgilerin güvenliğini sağlamak için bilgi saklama, bilgi yönetimi ve bilgi güvenliği konularına özel olarak kaynak ayırıyor, önem veriyoruz. Bunun yanında mesleki anlamda dünyada uygulanan son teknolojiyi faaliyetlerimize entegre ederek kullanıyoruz. Uzaktan temas etmeyi, sanal ortamda dahi hizmetlerimizi sunmayı ve eskisinden çok daha hızlı olmayı gerekli kılan yeni düzen altında “yeni nesil avukatlık” için kullanılabilecek her türlü imkanı kullanmaya gayret ediyoruz.