Kurumsal

Primerus Hukuk Büroları Uluslararası Topluluğu

Kavasoğlu Hukuk Bürosu, Primerus Hukuk Büroları Uluslararası Topluluğu'nun bir üyesidir.
Primerus, en iyi derecelendirmeye sahip bürolar arasından, Primerus kalite mührünü taşıma hakkını kazanmış, bağımsız, küçük ve orta ölçekli hukuk bürolarından oluşan uluslararası bir topluluktur. En saygın hukuk ağlarından biri olan Primerus dünyanın en büyük ölçekli hukuk ortaklıkları ile yarışacak yetkinliğe sahiptir. Primerus, ABD, Asya, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Latin Amerika ve Karayipler’de faaliyet gösteren seçkin bürolardan oluşan ve geniş bir coğrafyayı kapsayan bir hukuk ağıdır. Primerus topluluğu altında uluslararası seviyede faaliyet gösteren binlerce avukat bulunmaktadır. Primerus topluluğu müvekkillere, yalnızca dünyanın en büyük hukuk firmalarının sunabileceği geniş uzmanlık alanı ve coğrafyada hizmet sunmaktadır.

Primerus üyeleri, Martindale-Hubbell AV derecesi olan bürolar arasından veya Chambers Global, Legal 500 EMEA ve IFLR 1000 gibi saygın kaynaklardan faydalanarak yapılan detaylı değerlendirmeler sonucu seçilmiştir. Her bir Primerus bürosunun müvekkilerine sunduğu hizmetin kalitesi düzenli olarak takip edilir ve üye bürolar senelik olarak denetlenir. Her üye, şu standartları sağlayacağını taahhüt eder: Etiklik ve Dürüstlük, Mükemmel Hizmet Kalitesi, Adil Ücretlendirme, Hukuk Eğitiminin ve Alanında Gelişimin Sürekliliği, İyi İletişim ve Sosyal Sorumluluk.

Kavasoğlu Hukuk Bürosu, Primerus Business Law Institute üyesi olarak, uluslararası ticaret ve lojistik, gayrimenkul, birleşme&devralmalar, iş ve şirketler hukuku dahil hukukun çeşitli alanlarında destek vermektedir.


Daha fazla bilgi için: